Notes (0)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania bez skosów o powierzchni całkowitej ~ 87,43 m², położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Warszewo -> Szczecin, znajdującego się w nowym budynku, wybudowanym w 2021 r. na trzecim piętrze w cztero piętrowym niskim budynku.

Mieszkanie w super rozkładzie, w skład którego zalicza się:

Parter:
~ Salon z aneksem kuchennym ~ 30,04 m2 + balkon 3,24 m2,
~ Korytarz ~ 6,66 m2,
~ Łazienka ~ 4,32 m2,
- Wysokość pomieszczeń na parterze ~ 2,6 m2

Piętro:
~ Pokój ~ 15 m2, + balkon łączony ~ 4,5 m2,
~ Pokój ~ 12 m2, + balkon łączony ~ 4,5 m2,
~ Pokój ~ 11 m2, + balkon ~ 1 m2,
~ Korytarz z szafą w zabudowie ~ 8 m2.

+ Balkon klasyczny w każdym pokoju
+ Miejsce parkingowe w Garażu
+ Komórka

Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi ~ 87,43 m2
Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi ~ 72,42 m2

Ważne Lokum gotowe do wprowadzenia. Indywidualnie zaprojektowanie.   Pozostać może umeblowanie (kwestia omówienia szczegółów podczas zbliżającej się prezentacji!

Najważniejsze atuty:

-> Doskonała lokalizacja:   Mieszkanie usytuowane jest w malowniczej okolicy Szczecina w prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszewo, znajdujące się na lewobrzeżu w dobrze skomunikowanym miejscu. W niedalekiej odległości znajduj się wiele punktów handlowo- usługowych.
Lokalizacja mieszkania ma super komunikację, a jednocześnie nie zakłóca ciszy i spokoju w mieszkaniu.

Opłaty Miesięczny czynsz wynosi na ten moment 590 zł za mieszkania i garaż dodatkowo 22 zł za utrzymanie drogi. W tym zawarte mamy zaliczkę za śmieci, fundusz remontowy itp. Z dodatkowych opłat należy doliczyć opłatę za zużycie prądu, + SEC - ogrzewanie + woda. Wszystkie faktury oczywiście do wglądu na zbliżającej się prezentacji.

Mieszkanie informacje Lokal środkowy znajdujący się na trzecim piętrze na które wjeżdża winda. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne i przestronne co zobaczyć można na zbliżającej się prezentacji. Na dole mieszkania znajduje się przedpokój, łazienka, pokój z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon. Na górze jest przedpokój oraz 3 pokoje, gdzie z każdego posiadamy wyjście na balkon. Budynek utrzymany w bardzo dobrym stanie. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.   Pozostają wszystkie rzeczy . W koło budynku nasadzenia zieleni i chodniki + dodatkowo założone pozostało ogrodzenie wraz z szlabanem i monitoringiem.

Linie komunikacji publicznej w okolicach budynku:
Linia autobusowa: 87, 99, 530

Dodatkowo miejsce parkingowe w garażu do którego zjeżdża winda na osobnej księdze wieczystej w kwocie 80 000 zł oraz komórka o powierzchni 5,24 m2 ujęta w księdze wieczystej mieszkania w kwocie 30 000 zł.

Mieszkanie czeka już tylko na Twoją Decyzję w tym celu, zapraszam na prezentację!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
1 145 000 Idealny
Mieszkania na Sprzedaż
nr. oferty 439402
Cena
1 145 000 zł
Cena za m2
13 096 zł
Czynsz administracyjny
590 zł
Miejscowość
Szczecin, Warszewo
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan prawny
Własność
Rok budowy
2021
Powierzchnia
87 m2
Standard
Idealny
Piętro
3
Liczba pokoi
4