Notes (0)

O nas

Pośrednicy i doradcy na rynku nieruchomości od 17 lat. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy oraz bezpieczeństwo transakcji - negocjujemy prowizje inywidualnie. Służymy doradztwem z zakresu Zachodniopomorskiego rynku nieruchomości oraz pomocą prawną. Posiadamy licencję zawodową 9358 oraz ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami w Generali.

Podstawowe obszary naszej działalności to:

 

  • pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości ( transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych, mieszkania, domy, działki, nieruchomości przemysłowe, komercyjne, rekreacyjne i rolne)
  • dokonywanie na zlecenie obrotu nieruchomości
  • usługi doradcze nieruchomości
  • doradztwo kredytowe
  • kupno nieruchomości

 

Głównym założeniem naszej agencji jest spełnianie Państwa oczekiwań. Najważniejszym element naszej pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań.  Gwarantujemy profesjonalną, rzetelną, kompleksową i miłą obsługę przez młody zespół lecz doświadczonych maklerów oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Działamy sprawnie i efektywnie. 
 
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na Warszewie oraz Osowie. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.
Zachęcamy również do logowania się na stronie internetowej aby mogli Państwo otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach dopasowanych do Państwa kryteriów poszukiwania.

Kupuj i Sprzedawaj bezpiecznie.

 

Kupujemy nieruchomości za gotówkę, również zadłużone i z obciążeniami w Księgdze Wieczystej.

Krzysztof Makowski
ELITE Nieruchomości