Notes (0)

Szczecin Warszewo i Osowo domy na sprzedaż

Szczecin Warszewo i Osowo domy na sprzedaż - komfortowe przedmieścia miasta

 

Dom w mieście położony z dala od miejskiego zgiełku? To możliwe! Warszewo, obecnie jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic, oferuje swoim mieszkańcom wszystko to, co można sobie wymarzyć – bliskość zieleni, nowoczesne osiedla i drogi, a także wygodne połączenie z centrum miasta. Zostaje tylko zdecydować się na dom.

Dzielnica z racji swoich historycznych korzeni to zarówno rynek wtórny jak i rynek pierwotny. Wiele nieruchomości na swoich nowych właścicieli czeka jeszcze w stanie deweloperskim. Dom będący w trakcie budowy stwarza wiele dodatkowych możliwości. Kluczową jest szansa aranżacji wnętrza według własnych potrzeb. Co ważne nowe osiedla na Warszewie odznaczają się nie tylko ciekawym designem, ale przede wszystkim wysoką jakością wykończenia – ocieplenie styropianem, okna PCV, ogrzewanie ścienne, solidny dach kryty dachówką.

Budynki z rynku pierwotnego to też funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Projekty choć noszą cechy indywidualnych, opierają się o podobny schemat – parter otwiera wiatrołap łączący się z korytarzem. Następnie pojawia się salon, aneks kuchenny oraz łazienka. Popularnym rozwianiem jest połączenie przestrzeni dziennej z kuchnią oraz jadalnią, a nawet włączenie do niej strefy telewizyjnej. Ciekawym elementem jest wykorzystanie szklanej ściany ogrodowej do stworzenia płynnego przejścia na taras. Takie rozwiązanie pozwoli zachować ciągły kontakt z przydomową zielenią. Część sypialniana to zwykle piętro domu, odcięte od hałaśliwej strefy dziennej. I tu w zależności od potrzeb może pojawić się kilka sypialni, łazienka i oczywiście korytarz z klatką schodową, spajający ze sobą części domu. Jeśli jest to ostatnie piętro, atutem na pewno będzie pełna wysokość kondygnacji.

Wartościowymi dodatkami są nowoczesne instalacje - instalacja gazowa, ogrzewanie ścienne lub ogrzewanie podłogowe, kanalizacja miejska, odkurzacz centralny, instalacja alarmowa czy automatyczne rolety antywłamaniowe. Większość nowych budynków pojawiających się na Warszewie to nieruchomości ogrodzone i monitorowane. Dzięki temu Warszewo jest uznawane za jedną z najbezpieczniejszych dzielnic w Szczecinie.

Z każdej części Warszewa istnieje wygodne połączenie z centrum miasta. Samochodem to zaledwie 15 minut. Rower, dzięki sieci ścieżek rowerowych z autem przegrywa zaledwie o 5 minut, czas dojazdu to maksymalnie 20 minut. Osoby stawiające na ochronę przyrody lub po prostu szanujące swój czas potrzebny do znalezienia miejsca parkingowego, na pewno chętnie skorzystają z komunikacji miejskiej. Działają tu dobrze rozwinięte linie autobusowe m.in. 57 prowadząca przez osiedle Komuny Paryskiej do pętli Kołłątaja w Szczecinie, 68 prowadząca przez pętlę Kormoranów przy granicy z osiedlem Warszewo / Żelechowa do placu Rodła w Szczecinie czy 87 wiodąca z pętli Podbórz przez ulicę Duńską do pętli Owocowa Dworzec. Działa również węzeł linii nocnych np. 522 do osiedla Załom - Szczecin na Prawobrzeżu czy 530 z pętli Podbórz przez ulicę Duńską na plac Rodła. 

Poszukując idealnego domu dla siebie i swojej rodziny warto zwrócić się o pomoc do agencji nieruchomości. Podjęcie współpracy z biurem to gwarancja bezpiecznej inwestycji. To też znacznie większy wybór nieruchomości. Agent przygotuje listę nieruchomości odpowiadających naszym oczekiwaniom i możliwościom, a następnie zaproponuje korzystne opcje finansowania inwestycji.

Inwestycja w dom to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu, warto aby była dobrze przemyślana. Bliskość zieleni, nowoczesne osiedle i drogi, a także wygodne połączenie z centrum miasta to dziś marzenie wielu rodzin, to też marzenie które może się spełnić w Szczecinie na Warszewie.


Nasza działalność nie kończy się na przedstawieniu oferty i sprzedaży. Wszystkie nieruchomości w bazie agencji są sprawdzone pod względem prawnym. Każdy dom na sprzedaż był wcześniej osobiście obejrzany przez profesjonalistę z firmy. W naszych ofertach przedstawiamy rzeczywiste zdjęcia nieruchomości. Przeprowadzamy Państwa przez wszystkie skomplikowane procedury, a wykwalifikowani doradcy i maklerzy przygotowują korzystne opcje finansowania inwestycji. Współpracujemy z największym brokerem kredytowym na rynku, możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. Gwarantujemy obsługę przy uzyskaniu kredytu (kredyt bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z formalnościami).
Doskonała znajomość rynku nieruchomości oraz potrzeb naszych Klientów sprawiła, że dziś możemy powiedzieć, iż dom na Warszewie to pewna inwestycja. Dbając o wysoki standard i jednocześnie utrzymując konkurencyjne ceny, jesteśmy pewni, że nieruchomości na tej wsi to gwarancja wytchnienia od miejskiego zgiełku i podniesienie komfortu życia codziennego.